Strona główna

Podkategorie

 • Soczewki kolorowe

  PartyEye - najlepsze kolorowe soczewki. Kolorowe szkła kontaktowe z mocą (korekcyjne) oraz soczewki kosmetyczne (zerówki bez mocy), koloryzujące. Atrakcyjna cena, doskonałe opinie i najciekawsze wzory.

 • Soczewki Crazy

  PartyEye - najlepsze kolorowe soczewki Crazy Lens. Różnokolorowe soczewki imprezowe na Halloween i Sylwestra, szalone i zwariowane soczewki Crazy Wild Eyes z mocą 0.00 dla osób bez wady wzroku. Znakomicie sprawdzą się w wizażu, charakteryzacji filmowej do zmiany wyglądu oczu, na występy i imprezy.

 • Płyny do soczewek

  Płyny pielęgnacyjne służą do czyszczenia, dezynfekowania, nawilżania, pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych. Są niezbędne do ich użytkowania - jeżeli nie będziesz o nie dbać, to w bardzo krótkim czasie ulegną zniszczeniu, jak również komfort widzenia w soczewkach może się pogorszyć. Sól fizjologiczna, płyn dezynfekujący lub woda nie nadają się do higieny soczewek kontaktowych. Tylko wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do soczewek posiada wszystkie funkcje, jakie są potrzebne, aby użytkować soczewki kontaktowe zgodnie z ich przeznaczeniem i w sposób bezpieczny dla Twoich oczu.

 • Akcesoria do soczewek

  Akcesoria do soczewek, to przede wszystkim pojemniki i etui na soczewki, tabletki odbiałczające, czy też przyrząd, przyssawka-pompka do zakładania soczewek kontaktowych. Pojemniczki są niezbędne do sterylnego przechowywania soczewek, chronią przed kurzem, zabrudzeniami i drobnoustrojami. Pojemniki najczęściej wykonane są z plastikowego tworzywa, a każda z komór pojemnika posiada oznaczenie lewej i prawej strony oraz odmienny kolor nakrętki, aby nie pomylić soczewek. Przyssawka pozwala wyjąć soczewkę z pojemnika w sposób sterylny, a także ułatwia zdejmowania i zakładanie twardych lub miękkich soczewek kontaktowych. Z kolei tabletki odbiałczające mają silne działanie oczyszczające np. z osadów białkowych, dzięki czemu można zachować żywotność soczewek.

 • Krople do oczu

  Krople nawilżające do oczu. Zalecane do zwilżania gałki ocznej, do łagodzenia podrażnionych oczu. Szczególnie zalecane osobom pracującym w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach, przy wielogodzinnej pracy z monitorem lub w zapylonym otoczeniu.

Aktywne filtry